skip navigation

Referee Report Times

Assigner Report Times - Monday July 10th, 2017

Assigner Event Time
Webster Y12MF 8AM
Frye Y12WE 8AM
Klinkov Y12WS 8AM
Sach Y10MS 11AM
Benson Y10WF 12PM
Gillman Y10ME 1PM

Referee Report Times -Monday July 10th, 2017

Last Name First Name EVENT REPORT TIME
Abashidze George (Gia) Y12MF 8AM
Abdelaziz Hisham Y12MF 8AM
Abdelaziz Nadine Y12MF 8AM
Adams James Y12WE 8AM
Alford April Y12WE 8AM
Angelova-Atanassov Anna Y12MF 8AM
Arenas Gomez Pilar Adriana Y12WS 8AM
Arias Raul Y12WS 8AM
Armada Klarissa Y12MF 8AM
Astudillo Charles Y12MF 8AM
Barnhart William Y12WE 8AM
Belmonte Manuel Y12WE 8AM
Bissdorf Joan Y12MF 8AM
Bogert Alexander Bryce Y10ME 12:45PM
Bontems Pierre-Olivier Y12MF 8AM
Bratsko Stephen Y12WE 8AM
Brewer Adam Y12WS 8AM
Brown Zack Y12WS 8AM
Capin Bruce Y12WS 8AM
Chamberlain Alice Y12WE 8AM
Chang Jason Y12MF 8AM
Cheney Christopher Y12WS 8AM
Chernomashentsev Alisa Y12MF 8AM
Chung David Y12MF 8AM
Chung Thomas Y12MF 8AM
Cole Matthew Y12WE 8AM
Crouse Wolfe Y10ME 12:45PM
Curtis Leo Y12WE 8AM
Del Gaizo Robert Y12MF 8AM
Delgado Fernando Y10ME 12:45PM
Delisle Jonas Y12MF 8AM
Diaz Julio Y12MF 8AM
Dilworth R. Greg Y12WS 8AM
Djurisic Zoran Y12WE 8AM
Domashovetz Greg Y12MF 8AM
Durand Leandro Y12MF 8AM
Elnaggar Bassel Y12MF 8AM
Fayez Ayman Y12WE 8AM
Fife Jamie Y10WE 12:45PM
Fusco Josie Y10WE 12:45PM
Goossens Bruno Y12WE 8AM
Grasse Alden Y12MF 8AM
Grigoriev Eduard Y12MF 8AM
Gritsaev Sergei Y10ME 12:45PM
Gruman Allex Y12WS 8AM
Guzzi Vincenti Margherita Y12WE 8AM
Harper Brian S. Y10ME 12:45PM
Hernandez Jose Miguel Y10ME 12:45PM
Herring Josh Y12WS 8AM
Hue Harrison Y12MF 8AM
Huemer Jackson Y12WE 8AM
Koehler Kelly Y12MF 8AM
Kovacevic Miljan Y12MF 8AM
Kyono Emma-Tei Y12MF 8AM
Linaldi-Constantino Alberto Y12WS 8AM
Linaldi-Constantino Andreas Y12WS 8AM
Linetsky Leonid Y12WS 8AM
Loomis Janet Y10ME 12:45PM
Lu Annamaria Y10ME 12:45PM
Lyons Ken Y12WE 8AM
Ma Jianguo (James) Y12MF 8AM
Mechkov Iliya Y12WE 8AM
Meehan Justin Y12MF 8AM
Milestone Jessi Y12WS 8AM
Moreno Jesus Y12WS 8AM
Morris James Y12WE 8AM
Muravyev Aleksey Y12MF 8AM
Nazarova Nadezhda Y12MF 8AM
Nott Adi Y12MF 8AM
Offerle Jude Y12ME 12:45PM
Parrilla Ulpiano Y12MF 8AM
Rohrlack Charles Y12WS 8AM
Santana Hudson Y12WS 8AM
Schlesinger Nathan Y12MF 8AM
Scomparin Isacco Y12MF 8AM
Seidel Jonathan Y12WS 8AM
Shousha Mohamed Y12MF 8AM
Simonov Stepan Y12MF 8AM
Sintchinov Alexei Y12WE 8AM
Smith Brianna Y12WS 8AM
Spector Leon Y12WS 8AM
Stapleton Lindsay Y12WS 8AM
Strnatko Justin Y12MF 8AM
Tesche Askhat Y12MF 8AM
Tolba Hussein Abdel Fattah Y12WS 8AM
Tolbert Zoe Y12MF 8AM
Tucker Matthew Y12WS 8AM
van der Wege Gary Y12WE 8AM
Van Scoyk Aeron Y12WE 8AM
Vogt Suzanne Y12WS 8AM
Wangner Ronald Y10ME 12:45PM
Ward Reghan Y12WS 8AM
Waters Essene Y12WE 8AM
Xiao David Y12MF 8AM
Zanko Joseph III Y12WE 8AM
Zeljkovic Jelena Y12MF 8AM
Zlotnick Andrew Y12WE 8AM
Benson Jerry Assigner 11:45AM
Frye Mary Assigner 8AM
Gillman Bruce Assigner 12;45PM
Klinkov Ariana Assigner 8AM
Sach David Assigner 10:45AM
Stasinos Mark RC 8AM
Webster Patrick Assigner 8AM
Chung Ashley Y12WE 8AM
Djurisic Maja Y12WE 8AM
Doherty Maverick Y12WE 8AM
Green Michael C. Y12MF 8AM
Hoogendoorn Sem Y12WS 8AM